O nas

Enky Consulting
Enky Consulting powstało w 2016 roku. Przez ostatnie 4 lata zrealizowaliśmy ponad 50 projektów innowacyjnych, wdrożeń technologii, nowych modeli biznesowych i usprawnień procesów. Posiadamy unikalną ekspertyzę w zakresie zarządzania innowacjami, analizy biznesowej, zarządzania projektami i zmianą.

Współpracujemy z najbardziej innowacyjnymi spółkami technologicznymi, uczelniami wyższymi, parkami naukowo-technologicznymi

W Enky burzymy teatr innowacji.
My naprawdę robimy projekty, po prostu wdrażamy innowacje. Temat po temacie, projekt po projekcie. Kierujemy się sprawdzonym procesem: problem -> analiza -> rozwiązanie -> projekt. I choć nie udało nam się uniknąć porażek, to wiele nas one nauczyły. Dzięki temu przekonaliśmy się, co w branży innowacji nie działa i jak to naprawić, dostarczając firmie prawdziwą wartość biznesową. Jak już zauważyliście, jesteśmy przeciwnikami pustych słów. Dlatego chcemy Wam pokazać, co prawdziwa wartość oznacza w praktyce.
Zwiększamy efektywność działań innowacyjnych.

Znajdujemy źródła do wzrostu przychodów i zmniejszenia kosztów poprzez technologie, ograniczanie ryzyka niepotrzebnych projektów innowacyjnych i złych decyzji biznesowych. Przyspieszamy time-to-market innowacji. Budujemy zaangażowanie i kompetencje pracowników, kulturę innowacji. Przekazujemy wiedzę o nowoczesnych technologiach i metodach zarządzania, optymalizujemy i automatyzujemy procesy biznesowe.

Jeżeli zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie wdrażać innowacje, jak nadążać za trendami rynkowymi i lepiej rozumieć konsumenta oraz jak efektywnie prowadzić biznes, wykorzystując najnowszą technologię, napisz do nas. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiążemy każdy problem. Wspólnie poszukamy innowacji, a następnie je wdrożymy.

Nasze usługi
Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w obszarze innowacji oraz zarządzania projektami. Specjalizujemy się w koordynowaniu projektów nastawionych na wdrożenia innowacji produktowych i procesowych. Zaufały nam firmy z takich branż jak FMCG, IT, telekomunikacja, nieruchomości.

Podczas realizacji każdego z projektów korzystamy z szerokiej sieci dostawców, partnerów oraz najbardziej cenionych ekspertów na rynku. Znajdziemy rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanego problemu.

Zarządzanie
Innowacjami
Zarządzanie
Projektami
Analiza Biznesowa
Michał Mądry Enky Consulting Managing Partner

Michał Mądry

Partner Zarządzający. Certyfikowany kierownik projektów, konsultant zarządzania projektami i innowacji.

Konrad Korzeniewski Partner Enky Consulting

Konrad Korzeniewski

Partner. Konsultant w obszarze innowacji i technologii, analityk biznesowy i finansowy, kierownik projektów.