O nas
O nas

Poznaj nasz zespół

Enky Consulting to grupa ekspertów świadcząca usługi najwyższej jakości, specjalizująca się w innowacjach, rozwiązaniach technologicznych i nowoczesnym zarządzaniu. Oferujemy unikalne połączenie doradztwa w zakresie zarządzania i technologii, aby pomóc naszym klientom we wprowadzaniu innowacji i transformacji.

Spółka powstała z jedną myślą – usprawniać procesy wykorzystując nowoczesną technologię. Chcemy zwiększać efektywność i innowacyjność polskich przedsiębiorstw i sektora publicznego; edukować w zakresie cyfryzacji oraz promować relację pomiędzy nauką i biznesem. Za wszystkimi naszymi działaniami stoi pasja i świadomość, że biznes jutra to technologia i ciągłe dążenie do usprawnień.

Naszą misją jest pokazywanie, że zautomatyzowany system procesów, efektywne zarządzanie zasobami, zespołem i wykorzystanie dostępnych rozwiązań cyfrowych to przepis na wydajne przedsiębiorstwo.

Wierzymy w nowe podejście do biznesu i technologii, które jest bardziej zorientowane na klienta, oparte na wartościach i oparte na współpracy

Jesteśmy grupą dynamicznych, ambitnych i zorientowanych na cele osób. Zespół Enky Consulting składa się z profesjonalistów, ekspertów i przede wszystkim ciekawych osobowości. Nasze podejście skupia się na dostosowaniu do potrzeb i wymagań klientów, aby kompleksowo adresować wyzwania, z którymi się mierzą. Priorytetyzujemy budowanie silnych relacji z naszymi klientami, dzięki czemu możemy zapewnić najlepszą dostępną obsługę.

Michał Mądry

Managing Partner

Założyciel i pierwszy wspólnik Enky Consulting. Certyfikowany ekspert w obszarze zarządzania projektami (PMP®, PMI-ACP®, PMO-CP®), analizy biznesowej, (PMI-PBA®) i zarządzania zmianą (PROSCI-CMP®). Stanowi trzon działalności Enky. Od 7 lat zajmuje się doradztwem innowacji, nowoczesnych metod zarządzania oraz zarządzania technologiami. Przeprowadził liczne projekty wdrażające rozwiązania i narzędzia innowacyjne do spółek oraz startupów. Jego bogate portfolio obejmuje współpracę z firmami Fortune 500 i największymi liderami rynku innowacji. W wolnych chwilach przekazuje swoją wiedzę podczas wykładów na uczelniach wyższych i szkoleń.

Umów się ze mną na konsultację

Wojciech Mądry

Partner

Partner i radca prawny w Enky Consulting. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendysta na Wydziale Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Loránda Eötvösa w Budapeszcie. Ekspert w zakresie doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorstw, w szczególności w obszarze prawa cywilnego, handlowego, korporacyjnego oraz compliance. Pełni także funkcję konsultanta technologii i innowacji w obszarze prawa.

Marcin Dominiak

Head of Public Sector

Specjalista w obszarze Business Analysis. Jeden z najstarszych stażem pracowników Enky. Były przedsiębiorca rozwijający start-upy z obszaru nowych technologii oraz kapitału ludzkiego i ex-PWC z działu zajmującego się finansowaniem i restrukturyzacjami. W naszym zespole odpowiedzialny za zarządzanie projektami innowacji sektora publicznego i IT, analizą sektorową oraz optymalizacjami procesów w przedsiębiorstwach. Zrealizował liczne projekty oraz raporty w obszarze innowacyjności przedsiębiorstw. Z wykształcenia konsultant IT po Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wielbiciel oraz główny promotor yerby mate.

Piotr Czajkowski

Business Development Manager

Przedsiębiorca i startupowiec. Z wykształcenia finansista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W przeszłości związany z rynkiem dronów oraz rynkiem nieruchomości. Absolwent programu MIT Enterprise Forum dla najlepszych startupów w regionie CEE. Posiada kompetencje w zakresie budowy modelu biznesowego, oceny projektów inwestycyjnych, marketingu. W Enky Consulting zajmuje stanowisko Business Development Manager. Współpracuje z klientami oraz startupami nad rozwojem nowych produktów i modeli biznesowych.

Magda Grunwald

Project Coordinator

Specjalistka w zarządzaniu projektami oraz organizacji eventów. Główna koordynatorka projektu akceleracyjnego foodtech.ac oraz projektu publicznego Hackaton, realizowanego we współpracy z Miastem Stałoecznym Warszawa.

Jędrzej Duszyński

Business Analyst

Analityk biznesowy wspierający projekty IT, rozwój strategii dla startupów oraz współpracę z sektorem publicznym. Doradca w zarządzaniu i wdrażaniu technologii dla sektora prywatnego i publicznego.

Michał Janowicz

Research Economist

Ekspert w analizach rynku oraz konkurencyjności. Doświadczenie zawodowe zbierał między innymi w KPMG w International Tax Department lub Departamencie Rozwoju Rynków Finansowych Ministerstwa Finansów. Odpowiedzialny za Business Intelligence oraz strategiczne analizy rynkowe i konkurencji.

Monika Godyń

Marketing Specialist

Specjalistka od Marketingu. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów łączy zadania analityczne z kreatywnymi. W Enky consulting zajmuje się marketingiem, marketingiem cyfrowym oraz projektami dla klientów. Wraz z Oscarem tworzą zespół zarządzający wizerunkiem zewnętrznym Enky Consulting.

Oscar Krysik

Brand Manager

Ekspert w zarządzaniu brandem. Posiada 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu i wprowadzaniu marek na rynek, włącznie z tworzeniem identyfikacji wizualnej. Wraz z Moniką tworzą zespół zarządzający wizerunkiem zewnętrznym Enky Consulting.

Rada Doradcza Enky Consulting

Krzysztof Sachs Rada Doradcza Enky Consulting

Krzysztof Sachs

Strategic Advisor/VP
b. Partner oraz szef wrocławskiego biura EY

Tadeusz Żórawski Rada Doradcza Enky Consulting

Tadeusz Żórawski

b. Prezes UM Worldwide/b. Prezes PHD
Global Strategy Director Molecular BBDO

Monika Borowiecka - Rada Doradcza Enky Consulting

Monika Borowiecka

Partner Zarządzający funduszu Tangent Line Ventures

Umów się na darmowe,
30 minutowe spotkanie

Dostarczamy rozwiązania na najbardziej skomplikowane problemy biznesowe.
Umów się na spotkanie i skonsultuj z nami możliwe rozwiązania Twoich przeszkód.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami,
wyślij e-mail na adres
kontakt@enkyconsulting.com

Umów się na darmowe,
30 minutowe spotkanie

Dostarczamy rozwiązania na najbardziej skomplikowane problemy biznesowe.
Umów się na spotkanie i skonsultuj z nami możliwe rozwiązania Twoich przeszkód.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

kontakt@enkyconsulting.com