O nas

Koordynujemy i wdrażamy nawet najbardziej skomplikowane projekty
Kompleksowość naszych usług oparta jest na ustrukturyzowanym procesie: każdy projekt poprzedza dogłębna analiza biznesowa. Następnie planujemy, egzekwujemy, monitorujemy i kontrolujemy, a na samym końcu zamykamy każdy z projektów. Przygotowujemy podsumowanie i jeszcze raz przeprowadzamy analizę biznesową, w celu weryfikacji efektów.

Dotychczas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych i analitycznych.

Nasze usługi
Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w obszarze innowacji oraz zarządzania projektami. Specjalizujemy się w koordynowaniu projektów nastawionych na wdrożenia innowacji produktowych i procesowych. Zaufały nam firmy z takich branż jak FMCG, IT, telekomunikacja, nieruchomości.

Podczas realizacji każdego z projektów korzystamy z szerokiej sieci dostawców, partnerów oraz najbardziej cenionych ekspertów na rynku. Znajdziemy rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanego problemu.

Zarządzanie
Projektami
Zarządzanie
Innowacją
Doradztwo
Biznesowe
Michał Mądry Enky Consulting Managing Partner

Michał Mądry

Partner Zarządzający. Certyfikowany kierownik projektów, konsultant zarządzania projektami i innowacji.

Konrad Korzeniewski Partner Enky Consulting

Konrad Korzeniewski

Partner. Konsultant w obszarze innowacji i technologii, analityk biznesowy i finansowy, kierownik projektów.

Eksperci
Na każdym etapie możemy liczyć na wsparcie naszych ekspertów. Są to wybitni fachowcy w swoich dziedzinach. A to nie wszystko. To właśnie ich możecie spotkać na naszych warsztatach. Poznajcie ich!