O nas
O nas

Poznaj nasz zespół

Enky Consulting to grupa ekspertów świadcząca usługi najwyższej jakości, specjalizująca się w innowacjach, rozwiązaniach technologicznych i nowoczesnym zarządzaniu. Oferujemy unikalne połączenie doradztwa w zakresie zarządzania i technologii, aby pomóc naszym klientom we wprowadzaniu innowacji i transformacji.

Spółka powstała z jedną myślą – usprawniać procesy wykorzystując nowoczesną technologię. Chcemy zwiększać efektywność i innowacyjność polskich przedsiębiorstw i sektora publicznego; edukować w zakresie cyfryzacji oraz promować relację pomiędzy nauką i biznesem. Za wszystkimi naszymi działaniami stoi pasja i świadomość, że biznes jutra to technologia i ciągłe dążenie do usprawnień.

Naszą misją jest pokazywanie, że zautomatyzowany system procesów, efektywne zarządzanie zasobami, zespołem i wykorzystanie dostępnych rozwiązań cyfrowych to przepis na wydajne przedsiębiorstwo.

Wierzymy w nowe podejście do biznesu i technologii, które jest bardziej zorientowane na klienta, oparte na wartościach i oparte na współpracy

Jesteśmy grupą dynamicznych, ambitnych i zorientowanych na cele osób. Zespół Enky Consulting składa się z profesjonalistów, ekspertów i przede wszystkim ciekawych osobowości. Nasze podejście skupia się na dostosowaniu do potrzeb i wymagań klientów, aby kompleksowo adresować wyzwania, z którymi się mierzą. Priorytetyzujemy budowanie silnych relacji z naszymi klientami, dzięki czemu możemy zapewnić najlepszą dostępną obsługę.

Michał Mądry

Managing Partner

Założyciel i pierwszy wspólnik Enky Consulting. Certyfikowany ekspert w obszarze zarządzania projektami (PMP®, PMI-ACP®, PMO-CP®), analizy biznesowej, (PMI-PBA®) i zarządzania zmianą (PROSCI-CMP®). Stanowi trzon działalności Enky. Od 7 lat zajmuje się doradztwem innowacji, nowoczesnych metod zarządzania oraz zarządzania technologiami. Przeprowadził liczne projekty wdrażające rozwiązania i narzędzia innowacyjne do spółek oraz startupów. Jego bogate portfolio obejmuje współpracę z firmami Fortune 500 i największymi liderami rynku innowacji. W wolnych chwilach przekazuje swoją wiedzę podczas wykładów na uczelniach wyższych i szkoleń.

Umów się ze mną na konsultację

Wojciech Mądry

Partner

Partner i radca prawny w Enky Consulting. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendysta na Wydziale Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Loránda Eötvösa w Budapeszcie. Ekspert w zakresie doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorstw, w szczególności w obszarze prawa cywilnego, handlowego, korporacyjnego oraz compliance. Pełni także funkcję konsultanta technologii i innowacji w obszarze prawa.

Marcin Dominiak

Head of Public Sector

Specjalista w obszarze Business Analysis. Jeden z najstarszych stażem pracowników Enky. Były przedsiębiorca rozwijający start-upy z obszaru nowych technologii oraz kapitału ludzkiego i ex-PWC z działu zajmującego się finansowaniem i restrukturyzacjami. W naszym zespole odpowiedzialny za zarządzanie projektami innowacji sektora publicznego i IT, analizą sektorową oraz optymalizacjami procesów w przedsiębiorstwach. Zrealizował liczne projekty oraz raporty w obszarze innowacyjności przedsiębiorstw. Z wykształcenia konsultant IT po Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wielbiciel oraz główny promotor yerby mate.

Magda Grunwald

Project Coordinator

Specjalistka w zarządzaniu projektami oraz organizacji eventów. Główna koordynatorka projektu akceleracyjnego foodtech.ac oraz projektu publicznego Hackaton, realizowanego we współpracy z Miastem Stałoecznym Warszawa.

Oscar Krysik

Brand Director

Ekspert w zarządzaniu brandem. Posiada 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu i wprowadzaniu marek na rynek, włącznie z tworzeniem identyfikacji wizualnej. Wraz z Moniką tworzą zespół zarządzający wizerunkiem zewnętrznym Enky Consulting.

Monika Godyń

SENIOR BUSINESS ANALYST

Starszy Analityk Biznesowy. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów łączy zadania analityczne z kreatywnymi. W Enky consulting zajmuje się projektami optymalizacyjnymi dla klientów. Wraz z Oscarem tworzą zespół zarządzający wizerunkiem zewnętrznym Enky Consulting.

Jędrzej Duszyński

Business Analyst

Analityk biznesowy wspierający projekty IT, rozwój strategii dla startupów oraz współpracę z sektorem publicznym. Doradca w zarządzaniu i wdrażaniu technologii dla sektora prywatnego i publicznego.

Michał Janowicz

Research Economist

Ekspert w analizach rynku oraz konkurencyjności. Doświadczenie zawodowe zbierał między innymi w KPMG w International Tax Department lub Departamencie Rozwoju Rynków Finansowych Ministerstwa Finansów. Odpowiedzialny za Business Intelligence oraz analizy rynkowe i konkurencji.

Kamila Ołdakowska

Marketing Specialist

Marketing Specialist, studentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Global Business, Finance and Governance. Wiedzę i umiejętności zdobyła na studiach i w trakcie pracy w Enky Consulting. Kamila rozwija się w obszarze PR i marketingu, obecnie zajmuje się marketingiem cyfrowym.

Przemysław Pietrzak

Business Analyst

Student Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej. Zajmuje się zadaniami z obszaru operacji. Czas wolny poświęca na uzupełnianie wiedzy matematycznej, konstruowanie prostych algorytmów oraz zgłębianie praktycznych aspektów uczenia maszynowego.

Łukasz Rakoczy

Business Analyst

Student Szkoły Głównej Handlowej na kierunku „Globalny biznes, finanse i zarządzanie”. W Enky Consulting pracuje w charakterze analityka biznesowego, gdzie zajmuje się zadaniami wspierającymi i operacyjnymi. W wolnych chwilach zgłębia zagadnienia związane z psychologią i jej biznesowymi aspektami.

Natalia Lelek

Business Analyst

Studentka I roku studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej. W Enky Consulting zajmuje się działaniami operacyjnymi. Wspiera realizację projektu „Żywność Wysokiej Jakości” dla województwa Warmińsko-mazurskiego.

simon-fongang-enky-consulting

Simon Fongang

Business Analyst

Student w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne. W Enky zajmuje się wsparciem bieżącej działalności projektowej. Bierze udział w inicjatywach biznesowych jak i charytatywnych, a jego największym marzeniem jest realizacja podróży dookoła świata! 

hanna-suchocka-enky-consulting

Hanna Suchocka

Junior Business Analyst

Studentka III roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie. W Enky działa w obszarze analizy biznesowej. Wolne chwile poświęca na muzykę i podróże, jej największą pasją jest gra na wiolonczeli.

Rada Doradcza Enky Consulting

Krzysztof Sachs Rada Doradcza Enky Consulting

Krzysztof Sachs

Strategic Advisor/VP
b. Partner oraz szef wrocławskiego biura EY

Tadeusz Żórawski Rada Doradcza Enky Consulting

Tadeusz Żórawski

b. Prezes UM Worldwide/b. Prezes PHD
Global Strategy Director Molecular BBDO

Monika Borowiecka - Rada Doradcza Enky Consulting

Monika Borowiecka

Partner Zarządzający funduszu Tangent Line Ventures

Umów się na darmowe,
30 minutowe spotkanie

Dostarczamy rozwiązania na najbardziej skomplikowane problemy biznesowe.
Umów się na spotkanie i skonsultuj z nami możliwe rozwiązania Twoich przeszkód.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami,
wyślij e-mail na adres
kontakt@enkyconsulting.com

Umów się na darmowe,
30 minutowe spotkanie

Dostarczamy rozwiązania na najbardziej skomplikowane problemy biznesowe.
Umów się na spotkanie i skonsultuj z nami możliwe rozwiązania Twoich przeszkód.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

kontakt@enkyconsulting.com